Twoje Korzyści

Twoje Korzyści

Cashback za każde zakupy

Za każdy zakup towaru lub usługi otrzymujesz Cashback, czyli częściowy zwrot wydanej kwoty. Robiąc zakupy w Wirtu.pl gromadzisz na swoim koncie Punkty, które na koniec każdego miesiąca przeliczane są na złotówki.

Początkowo, każdy zebrany przez Ciebie Punkt ma wartość 0,50 zł. Jeżeli chcesz podwoić swój Cashback, wystarczy, że zostaniesz Klientem VIP. Wtedy za każdy Punkt dostaniesz minimum 1 zł. Jako Klient VIP będziesz dodatkowo mógł korzystać z wielu innych przywilejów. Robiąc regularne zakupy w Serwisie i zapraszając do niego swoich znajomych, możesz otrzymać nawet 2 zł zwrotu za każdy zdobyty Punkt oraz odbierać pieniądze w Akcjach Promocyjnych skierowanych wyłącznie do Klientów VIP.

Cashback możesz wypłacić w gotówce
Cashback zostaje co miesiąc przeliczony na złotówki, które możesz w dowolnym czasie wpłacić na swoje konto bankowe lub wykorzystać na kolejne zakupy w Wirtu.pl.

Od teraz kupuj tylko z Cashbackiem
więcej o Cashbacku...

Wygrywaj pieniądze w Akcjach Promocyjnych

W Wirtu.pl możesz brać udział w specjalnych Akcjach Promocyjnych organizowanych m.in. przez Sprzedawców i Serwis. Dzięki temu przez zakupy lub inne aktywności zdobędziesz dodatkowe pieniądze. Wygraną możesz wydać w naszym Sewisie lub wpłacić na swoje konto bankowe.

więcej o Akcjach Promocyjnych

Zarabiaj na zakupach grupowych

Zostając Klientem VIP, oprócz podwojenia Cashbacku, osiągniesz dodatkowe Premie za zakupy grupowe. Wystarczy tylko, że zaprosisz do Serwisu swoich znajomych, udostępniając im przywileje Klienta VIP. Każda Wasza aktywność zakupowa tym samym zwiększy osiągane przez Was przychody. Im więcej Punktów zdobędziecie wspólnie, tym wyższe Premie uzyskacie. Należna Premia jest wypłacana przez Serwis i w żaden sposób nie umniejsza Cashbacku Twoich znajomych.

Ile konkretnie mogę zarobić?
Zależy to tylko od Ciebie i Twojego zaangażowania. Nie ma żadnych limitów zarobków. Dynamicznie rozwijający się rynek e-commerce, dzięki platformie Wirtu.pl, otwiera przed Tobą nowe możliwości generowania wysokich Premii. Wszystko to bez żadnego wkładu finansowego i bez zobowiązań.
więcej o zakupach grupowych…

Premia Lidera

Funkcja Lidera jest rodzajem programu partnerskiego. W Wirtu.pl otrzymasz Premię Lidera, zapraszając do Serwisu nowych Sprzedawców. Mogą to być firmy prowadzące sprzedaż zarówno w Internecie, jak i poza nim np. sieci handlowe, sklepy internetowe, punkty usługowe czy małe sklepiki osiedlowe.

Od czego zależy wysokość Premii Lidera?

Serwis gwarantuje Ci comiesięczną Premię Lidera. Jej wysokość wynosi od 20% do 60% całkowitej Prowizji Serwisu od każdej zrealizowanej transakcji Sprzedawców, których zaprosiłeś do Wirtu.pl. Premia może rosnąć lub maleć, nigdy jednak nie spadnie poniżej gwarantowanych 20%. Pamiętaj, że im większe obroty zrealizują zaproszeni przez Ciebie Sprzedawcy, tym większą Premię Lidera otrzymasz. Warto więc pomagać im w generowaniu większej sprzedaży poprzez promowanie ich towarów czy usług. Możesz w tym celu organizować Akcje Promocyjne, których szeroki wachlarz zostaje udostępniony przez Serwis. To przełoży się na wzrost Twoich zarobków. Premie Lidera wypłacane są z prowizji Serwisu i nie obciążają dodatkowo Sprzedawców.

Ile konkretnie mogę zarobić?

Zależy to tylko od Ciebie i Twojego zaangażowania. Nie ma żadnych limitów zarobków. Dynamicznie rozwijający się rynek e-commerce, dzięki platformie Wirtu.pl, otwiera przed Tobą nowe możliwości generowania wysokich Premii. Wszystko to bez żadnego wkładu finansowego i bez zobowiązań.

Więcej o premii Lidera

Zarabiaj na sprzedaży

Szukasz nowych Klientów? Chcesz zwiększyć sprzedaż swoich towarów lub usług? Zapraszamy Cię do bezpłatnego otworzenia Sklepu w Wirtualnym Centrum Handlowym Wirtu.pl. Nasza platforma łączy najlepsze cechy serwisów aukcyjnych i zakupów grupowych. Co najważniejsze, umożliwia Ci darmowy dostęp do Klientów zmotywowanych do zakupów dzięki oferowanemu przez Ciebie Cashbackowi.

Niezależnie od tego, czy jesteś hurtownikiem, sprzedawcą detalicznym, czy świadczysz usługi, wystaw za darmo całą swoją ofertę w Wirtu.pl i zwiększ swoją sprzedaż i zyski.

Klientom zależy, by kupować u Ciebie

Dlaczego? Bo zdecydowana większość Cashbacku (co najmniej 51%), który deklarujesz przy wystawianiu oferty, trafia bezpośrednio do Twojego Klienta. Dodatkowo Serwis wynagradza użytkowników, którzy polecają Twoje produkty i usługi. To powoduje, że nawet Klientom zależy, by jak najwięcej osób kupiło Twoje towary, sami więc chętnie promują Twoją ofertę.

Płacisz tylko za sukces

Przy wystawianiu oferty deklarujesz wartość Cashbacku, jaki chcesz przekazać za zakup Twoich towarów i usług. Możesz go dowolnie zwiększać, by podnieść atrakcyjność swojej oferty i wysoko wypozycjonować ją w Serwisie. Im wyższy Cashback zadeklarujesz podczas wystawiania oferty, tym większy zwrot otrzyma Klient, a Twoje towary i usługi będą cieszyły się większą popularnością. Udzielony Cashback jest jedyną opłatą, jaką poniesiesz za sprzedaż w Serwisie. Potrącany jest dopiero po dokonaniu zapłaty przez Klienta. Użytkownicy Wirtu.pl chętnie polecają Twoje oferty, bo sami na tym zarabiają.

Korzyści ze sprzedaży w Wirtu.pl

W Wirtualnym Centrum Handlowym Wirtu.pl:

  • otwierasz swój Sklep za darmo,
  • bezpłatnie wystawiasz ofertę,
  • korzystasz z taniego Kuriera Serwisu,
  • uczestniczysz w bezpłatnej kampanii marketingowej dla wybranych towarów i usług,
  • otrzymujesz bezpłatną promocję Twojego Sklepu.
Proste otwarcie sklepu i szybkie wystawienie oferty

Wystarczą tylko trzy kroki:

  1. Zarejestruj się jako Sprzedawca
  2. Potwierdź swoje dane poprzez przelew weryfikacyjny
  3. Uzupełnij profil Sklepu

Po ich wykonaniu możesz już bezpłatnie wystawiać swoją ofertę ręcznie lub za pomocą pliku XML, CSV bądź korzystając z mechanizmu API.

Należności za transakcje

W trosce o bezpieczeństwo rozliczeń, płatności za zamówienia wpłacane są przez Klientów na konto Serwisu. Po zakończonej transakcji należność ta (pomniejszona o udzielony przez Ciebie Cashback) zostaje przekazana do Twojej „Dyspozycji wypłaty” w Serwisie. Możesz ją w dowolnym momencie przelać na swoje konto bankowe. Na koniec miesiąca otrzymasz fakturę kompensacyjną za udzielony Cashback, którą możesz wpisać w koszty prowadzenia swojej działalności.

Jak osiągnąć wysoką sprzedaż i zyski?

Wystawiając swoją ofertę w Serwisie możesz skorzystać z Cashback Managera. To innowacyjne narzędzie zaprojektowane w celu osiągnięcia przez Ciebie maksymalnego zysku. Cashback Manager pozwoli Ci świadomie zarządzać ceną Twoich ofert w zależności od aktualnych potrzeb rynku. Dzięki temu narzędziu zautomatyzujesz sposób wyznaczania Cashbacku aż do momentu sprzedaży oferty. Cashback Manager dynamicznie pomaga Ci ustalić Cashback, który zachęci do zakupu, dbając jednocześnie o maksymalizację Twojego zysku

Więcej o sprzedaży w Wirtu.pl