O nas

Witamy Cię w Wirtualnym Centrum Handlowym Wirtu.pl. Jesteśmy grupą pasjonatów, którzy stworzyli dla Ciebie unikalną platformę łączącą kupujących i sprzedających. To jedyny Serwis w Polsce finansowo nagradzający zaangażowanych użytkowników. Tutaj za każdy zakup otrzymasz Cashback, który wydasz w naszym Serwisie lub przelejesz na swoje konto bankowe. Jeśli jako klient chcesz popularyzować swoje ulubione towary, znajdziesz tu stałe źródło przychodów. Jeżeli zajmujesz się sprzedażą, zyskasz tu wsparcie specjalistów w wypromowaniu Twojej oferty.

Zarabiasz robiąc bezpieczne zakupy

Za każdym razem część wydanych pieniędzy na zakupy w Wirtu.pl wraca na Twoje konto. Dodatkowo zarabiasz biorąc udział w specjalnych Akcjach Promocyjnych - wystarczy, że zajmiesz w nich jedno z premiowanych miejsc. Jako Klient VIP możesz otrzymywać Premie Pieniężne za zakupy grupowe, a jako Lider zarabiać Premie z prowizji Serwisu od sprzedaży zaproszonych przez siebie Sprzedawców.

Wszystkie transakcje wykonywane za pośrednictwem Wirtu.pl są bezpieczne. Weryfikujemy każdego Sprzedawcę i współpracujemy z najlepszymi firmami handlowymi w Polsce. W naszym Wirtualnym Centrum Handlowym znajdziesz bogatą ofertę nie tylko producentów, hurtowni i sklepów internetowych, lecz także sklepów stacjonarnych i punktów usługowych z Twojej okolicy.

Korzystanie z Serwisu jest całkowicie bezpłatne. W każdej chwili możesz zarejestrować się oraz wyrejestrować bez żadnych zobowiązań lub kosztów.

Zwiększ swoją sprzedaż i zwielokrotnij dochody

Jeśli chcesz zyskać nowych klientów i zwiększyć swoją sprzedaż, otwórz za darmo swój Sklep w Wirtu.pl. W łatwy sposób i zupełnie bezpłatnie wystawisz tu całą swoją ofertę na dowolny okres (ręcznie lub korzystając z XML bądź API).

W Wirtu.pl płacisz tylko wtedy, gdy odniesiesz sukces w sprzedaży. Nie pobieramy prowizji za wystawienie towaru. Jedyny koszt, jaki ponosisz, to wartość Cashbacku, który przekażesz Klientom za zakup Twoich produktów i usług. Wystawiając ofertę, sam ustalasz, jaki procent należności trafi na konto Twojego Klienta. Zadeklarowany przez Ciebie Cashback motywuje go do zakupów w Twoim Sklepie i jest potrącany dopiero po dokonaniu sprzedaży. Klienci traktują Cashback jako swego rodzaju zniżkę – im większy widzą rabat, tym chętniej kupują produkt.

W Wirtu.pl możesz wysyłać swoje towary korzystając z Kuriera Serwisu. Dzięki naszej współpracy z firma kurierską DPD, koszt nadania paczki to jedyne 6 zł.

Co nas wyróżnia spośród innych platform handlowych?

W Wirtu.pl możesz:
  1. - otrzymać Cashback za każde zakupy,
  2. - wygrywać pieniądze w Akcjach Promocyjnych,
  3. - zarabiać na zakupach grupowych,
  4. - zarabiać na sprzedaży,
  5. - otrzymać od Serwisu Premię Lidera.
  6. - zarejestrować się, korzystać i wyrejestrować z Serwisu bez żadnych opłat i zobowiązań